Kısaca Biz

Risus Tur sektördeki ihtiyaçlara yönelik olarak, tedarikçi ve hizmet alıcı arasında bir kalite kontrol ve maliyet yönetmeni olarak çalışmayı hedeflemiş ve hizmet sağladığı kurum ve kuruluşlara toplu çözümler sunmak amaçlı kurulmuştur. Risus Tur’un hizmet temelini kongre seminer organizasyonları, yurtiçi yurtdışı turlar, otel rezervasyonları, teknik ve mekansal hizmetler, eğitim ve danışmanlık hizmetleri, havayolu biletleri, ulaşım ve lojistik hizmetleri oluşturmaktadır. Risus Tur 2005 Yılında, TÜRSAB üyesi A Grubu seyahat acentası olarak kurulmuş ve o tarihten beri sürekli sunduğu çözümleri  geliştirmekte ve büyütmektedir.

Risus Tur Türkiye’deki lider tur operatörü Jolly Tur’un yetkili acentasıdır. Müşterilerimiz bu sayede Jolly Tur’un sunmuş olduğu tüm hizmetlerden en uygun fiyatlara Risus Tur aracılığı ile ulaşabilmektedir.

Risus Tur’un kurucuları, Türkiye genelinde yüzlerce kongre seminer organizasyonunda yönetici olarak görev almış, kazandıkları bilgi, birikim ve tecrübeyi birleştirerek Risus Tur çatısı altında bir araya gelmişlerdir.

Misyonumuz

Hızlı gelişen turizm sektörünün gerektirdiği tüm hizmetleri;

  • Çağın gereksinimlerini yakından takip eden,
  • Mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlara cevap verebilen,
  • Optimum çözümleri ortaya koyan,
  • Verimli ve etkin hizmet üreten,
  • Kaliteli hizmetleri zamanında ve uygun maliyetle müşterilerine sunan,
  • Yenilikçi, yaratıcı düşünceleri rekabetçi ürün ve hizmetlere dönüştüren,

anlayışla kitlelere ulaştırmaktır.

Vizyonumuz

Sektöre yön veren, yüksek kalitede hizmet ortaya koyan, müşteri beklentilerini üst düzeyde karşılayan ve katma değer yaratan öncü şirketlerden biri olmaktır.

Yoruma kapalı.